صیانت از آثار صاحب الفرقان جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۰

مشاهده می شود گروهی، در صدد چاپ و نشر برخی از آثار خادم القرآن آیت الله العظمی دکتر صادقی تهرانی بر آمده اند. لازم به ذکر است ، با توجه  به قانون حقوق مولفین و بر حسب وظیفه شرعی صیانت از آثار معظم له، که بر عهده بیت و دفتر ایشان می باشد، موضوع مذکور از مجاری قانونی قابل پیگیری خواهد بود

بدین وسیله وجود هر گونه سایت و یا وبلاگ وابسته و یا موازی با سایت رسمی جامعة علوم القرآن تکذیب می گردد و هر گونه بیانیه، اظهار نظر و ابراز سلیقه از جانب شاگردان و یا دوستداران و نزدیکانبد آن فقید سعید صرفا نظر شخصی ایشان تلقی شده و مربوط به دفتر و بیت معظم له نمی باشد. بدیهی است در صورت نیاز به ابراز هر گونه بیانیه ، از طریق سایت فرقان و یا جراید عمومی به اطلاع محبان و دوستداران گرانقدر خواهد رسید.

مشاهده می شود گروهی، در صدد چاپ و نشر برخی از آثار خادم القرآن آیت الله العظمی دکتر صادقی تهرانی بر آمده اند. لازم به ذکر است ، با توجه  به قانون حقوق مولفین و بر حسب وظیفه شرعی صیانت از آثار معظم له، که بر عهده بیت و دفتر ایشان می باشد، موضوع مذکور از مجاری قانونی قابل پیگیری خواهد بود. استفاده از مطالب موجود در آثار معظم له (مکتوب ، صوتی و ... ) جهت درج و طرح در کتاب ، مقاله ، سخنرانی و ... فقط در صورت ذکر منبع دقیق آن، و در پایگاه های اینترنتی، سایت یا وبلاگ و ... در صورت لینک مسنقیم به سایت رسمی ایشان www.forghan.ir و www.forghan.org وابسته به دفتر معظمً له به شرح ذیل بلا مانع است و در غیر اینصورت به لحاظ شرعی و قانونی مورد اشکال خواهد بود.